LUX TRANSPORT

10641109_1109858189039975_528335976270268300_n
nga-jasht-me-dere-te-mbyllur
pamje-nga-pjesa-perpara
pjesa-brenda-me-dere-dhe-drita-hapur
brenda-nga-para
brenda-nga-mbrapa
a1
dscf0979
dscf0960
20160512_183110
dscf0970
dscf0966
dscf0964
benz

Lux Transport ne te gjitha vendet e Europes. Mercedes Benz  Sprinter. Kapaciteti i minibusave jane 20 vende  dhe 19 vende. Komoditeti i minibuseve Full Klima, 2 Tv-DVD-Mikrofon – MP3 – MP4, dera automatike, dopio xham, sedilje komfort me 3 levizje kurrizi anesore, dopio gome ne aksin e pasem,jestike ajri mbrapa per amortizim, klima origjinale perpara, komanda vokale e drite leximi e komunikim me shoferin mbi cdo sedilje, shkalle elektrike tek dera anesore, frigorifer i brendshem, ndricim i brendshem me led. Stafi i shofereve eshte me eksperience ne kete fushe.

Per rezervime dhe cdo informacion shtese ju lutem na kontaktoni.